_

 Центральний державний історичний архів України, м.Київ
(ЦДІАК України)

Адреса: 03110, м. Київ-110,
вул. Солом'янська, 24
Тел./факс: (044) 275-30-02
E-mail: mail.cdiak@arch.gov.ua


14 листопада 2019

За ініціативи Надзвичайного та Повноважного Посла України у Республіці Перу п. І. Ю. Тумасова відбувся візит до українських архівів дослідників історії Перу п. Енріке Гаргуревича, Президента Інституту історичних досліджень Сухопутних військ Республіки Перу, та п. Марсіала Сілви, працівника та дослідника цього Інституту.

Візит був присвячений видатній постаті в історії Перу, Венесуели та Колумбії - уродженцю України Михайлу Скибицькому.

11-12 листопада перуанські історики опрацювали документи, виявлені працівниками ЦДІАК України до біографії М. Скибицького, розповіли про свої дослідження за документами перуанських архівів, про роботу Марсиала Сілви над пам’ятником та портретом М. Скибицького та досягли домовленості щодо обміну документами між Національним архівом Республіки Перу та ЦДІАК України.

Перший етап цього обміну відбувся 14 листопада під час урочистої церемонії, організованої за сприяння Консульства Республіки Перу в Україні, аташе з економічних і торгових питань п. Хуана Оліваса Корнехо, почесного консула Республіки Перу в м. Київ п. І. М. Баленко. Під час урочистостей директора ЦДІАК України Ольгу Музичук було нагороджено почесною відзнакою.


Головна сторінка         Про архiв         Довідковий апарат         Звернення громадян         Контакти

Copyright © 2019 - ЦДІАК України
Всі права застережені