Центральний державний історичний архів України, м.Київ
(ЦДІАК України)

Тел./факс: (044) 275-30-02
E-mail: [email protected]

До уваги користувачів
НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ
електронна пошта, надіслана з доменів
@mail.ru, @mail.ua, @list.ru, @yandex.ru, @yandex.ua, @rambler.ru

23 грудня 2011

У читальному залі архіву відкрито виставку, присвячену Дню архівіста.


3 листопада 2011


У читальному залі архіву відкрито документальну виставку, присвячену життю і діяльності святителя Димитрія Ростовського (Дмитрія Савича Туптала), які були невідривні від тієї доби в українській історії, коли руйнувалися усталені права і традиції як політичного, так релігійного життя країни.

На виставці представлено значну кількість документів архіву, що стосуються діяльності цього визначного українського діяча, а також його твори – опубліковані та в списках.

Детальніше
10 жовтня 2011

У читальному залі архіву представлено документальну виставку, присвячену 140-річчю від дня відкриття Колегії Павла Галагана.30 вересня 2011

У читальному залі архіву відкрито виставку документів, що висвітлюють київський період життя та діяльності Михайла Драгоманова, присвячену 170-й річниці від дня народження вченого.29 вересня 2011

У приміщенні комплексу споруд центральних державних архівів України (вул. Солом’янська,  24) розгорнуто документальну виставку з нагоди 390-ї річниці перемоги польсько-козацького війська у Хотинській битві 1621 р., підготовлену співробітниками відділу давніх актів ЦДІАК України за документами, що зберігаються в архіві, а також в ЦДІАЛ України, Головному архіві давніх актів у Варшаві (AGAD) та Бібліотеці князів Чарторийських (м. Краків). У відкритті виставки взяли участь перший заступник голови Укрдержархіву В. М. Воронін, професор Ягеллонського університету (м. Краків) Ярослав Століцький, працівники архіву та державних архівних установ Києва.

Документи

Фоторепортаж16 вересня 2011

На сайті та у читальному залі архіву представлено виставку, присвячену 100-річчю від дня смерті Петра Аркадійовича Столипіна.

Детальніше
22 серпня 2011

З нагоди 20-ї річниці Незалежності України в читальному залі архіву відкрито документальну виставку.11 липня 2011


На сайті ЦДІАК України опубліковано виставку, присвячену подіям 1811 р. на київському Подолі.

Детальніше


7 червня 2011

З нагоди 100-річчя від дня народження видатного письменника Віктора Платоновича Некрасова, автора творів “В окопах Сталинграда”, “В родном городе”, “По обе стороны океана”, “Записки зеваки”, “Маленькая печальная повесть” – на сайті архіву розміщено документальну міні-виставку.

Детальніше


13 травня 2011

У рамках відзначення 120-річчя річчя від дня народження Михайла Афанасійовича Булгакова (1891-1940), видатного письменника і драматурга, на офіційному сайті та в читальному залі ЦДІАК України представлено документальну виставку.

Детальніше


21 квітня 2011

До Великодніх свят на офіційному сайті архіву розміщено виставку “Великдень у спогадах Павла Платоновича Потоцького”, в читальному залі - "Українські рецепти до Великоднього столу".

Детальніше


1 квітня 2011

У читальному залі та офіційному сайті архіву відкрито виставку “Візитка як традиційний носій контактної інформації”, на якій представлено візитки з ф. 1235, Грушевські. Експонати надають уявлення про повсякденну історію, тобто побут, нюанси загальнолюдських стосунків, притаманних певному періодові історії, а також про певні риси характеру й поведінки окремих особистостей.

Детальніше


17 березня 2011

На сайті архіву розміщено виставку “Книжкові мініатюри у фондах ЦДІАК України”, на якій представлено зразки художнього оформлення метричних книг церков Київщини XVIII ст., що зберігаються у фонді Київської духовної консисторії.


Детальніше


10 березня 2011

До 150-річчя з дня смерті Т. Г. Шевченка на офіційному сайті, а також у читальному залі архіву відкрито виставку документів, що висвітлюють життєвий та творчий шлях видатного українського поета, художника, громадського діяча.


Детальніше


25 лютого 2011

У рамках відзначення 140-річчя від дня народження Лесі Українки (1871-1913), видатної української поетеси, драматурга та громадсько-політичного діяча, на офіційному сайті та в читальному залі ЦДІАК України представлено документальну виставку.


Детальніше


18 січня 2011

У читальному залі архіву відкрилась виставка присвячена 150-й річниці з дня затвердження Олександром ІІ "Маніфесту та загального положення про селян звільнених від кріпосної залежності" (скасування кріпосного права). На виставці представлені документи архіву, що висвітлюють долю окремих селян та їх родин в процесі здобуття свободи.11 січня 2011

В читальному залі ЦДІАК України відкрито документальну виставку, присвячену 370-річчю з дня народження Юрія Хмельницького, гетьмана Козацької України (Війська Запорозького) в 1659–1663 рр. і гетьмана Правобережної України в 1667–1681 і 1685 рр.Головна сторінка         Про архів         Довідковий апарат         Часті питання         Контактна інформація

Copyright © 2023 - ЦДІАК України
Всі права застережені