_

 Центральний державний історичний архів України, м.Київ
(ЦДІАК України)

Тел./факс: (044) 275-30-02
E-mail: [email protected]
12 жовтня 2015

У рамках ініціативи "Архів Alive" та до відзначення Дня захисника України у ЦДІАК відбулася тематична зустріч колективу архіву з волонтерами та учасниками АТО.

У ході зустрічі гості ознайомилися з історією архіву, складом його документальної бази, основними засадами та напрямами діяльності. Окрасою заходу стала презентація найцікавіших документів з фондів ЦДІАК України. Гості архіву побачили найдавніші документи з колекції архіву, універсали українських гетьманів, привілеї польських королів, грамоти російських царів, документи Коша Нової Запорозької Січі та Генеральної військової канцелярії, перші підручники та філософські твори, автографи відомих діячів історії та культури Європи й України, документи особових фондів, метричні книги різних конфесій, картографічні матеріали,тощо. Також було презентовано тематичну добірку документів з воєнної історії від козацької доби до часів визвольних змагань УПА.

Особливого колоріту зустрічі надав виступ тренера Школи лицарських бойових мистецтв ім. Михайла Вишневецького Юрія Шевчука з демонстрацією прийомів шермірства (фехтування на шаблях).


Головна сторінка         Про архiв         Довідковий апарат         Часті питання         Контактна інформація

Copyright © 2015 - ЦДІАК України
Всі права застережені