_

 Центральний державний історичний архів України, м.Київ
(ЦДІАК України)

Адреса: 03110, м. Київ-110,
вул. Солом'янська, 24
Тел./факс: (044) 275-30-02
E-mail: mail.cdiak@arch.gov.ua


14 жовтня 2020

У Національному історико-культурному заповіднику “Гетьманська столиця” відбулася презентація першого повного видання однієї з наймонументальніших пам’яток козацької історіографії – “Літопису” Самійла Величка.

Колектив упорядників та видавництво “Кліо” підготували це видання до 300-річного ювілею написання основної частини “Літопису”. Історія створення цієї історичної пам’ятки, а також копії деяких документів, що були включені Самійлом Величком до свого Літопису, на початку цього року були презентовані на сайті ЦДІАК України у виставці “...Цікавому норову людському не може нічого бути сподобнішого, як читати книги й дізнаватися про давні людські діяння та вчинки...”.

Участь у презентації взяли третій Президент України Віктор Ющенко, Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, Голова Українського інституту національної пам’яті Антон Дробович, керівник Центру вивчення історії України Тетяна Таїрова-Яковлева, директор видавництва “Кліо” Віра Соловйова, директор ЦДІАК України Ольга Музичук, науковці, музейники, меценати. ПАТ “Укрпошта” провела спецпогашення маркованого конверта до 350-річчя від дня народження Самійла Величка та 300-річчя написання Літопису.

Під час заходів також було підписано Договір про співпрацю між Центральним державним історичним архівом України, м. Київ та Національним історико-культурним заповідником “Гетьманська столиця”.


Головна сторінка         Про архiв         Довідковий апарат         Часті питання         Контакти

Copyright © 2020 - ЦДІАК України
Всі права застережені