_

 Центральний державний історичний архів України, м.Київ
(ЦДІАК України)

Адреса: 03110, м. Київ-110,
вул. Солом'янська, 24
Тел./факс: (044) 275-30-02
E-mail: mail.cdiak@arch.gov.ua


18 серпня 2021

У читальному залі Державної наукової архівної бібліотеки України за участі Першого заступника Голови Державної архівної служби України, к.і.н. Тетяни Ємельянової відбулася презентація виставки архівних та бібліотечних матеріалів «Життя – в ім’я України»: погляд на подвижництво Олександра Яковича Кониського (1836–1900) у зв’язку з 185-річчя від дня його народження».

Виставку розгорнуто з нагоди святкування 30-ї річниці Незалежності України. Співорганізатори виставки – Центральний державний історичний архів України, м. Київ, та Державна наукова архівна бібліотека України, м. Київ.

На виставці представлені документи та друковані видання, що ілюструють подвижницьке життя і діяльність Олександра Яковича Кониського (1836–1900) – «трудівника передсвітньої доби»: просвітника, письменника, шевченкознавця, фундатора Наукового товариства імені Шевченка, письменника і перекладача, автора «Молитви за Україну».

Висловлюємо вдячність за участь у відкритті виставки друзям та партнерам ЦДІАК України – директорці Музею Гетьманства Євгенії Карацюбі та її заступниці Людмилі Бевз, а також директорці Е-архіву Ірині Ірчак та Антону Домнічу з Благодійного фонду «Меморіал Голокосту «Бабин Яр».


Головна сторінка         Про архiв         Довідковий апарат         Часті питання         Контактна інформація

Copyright © 2021 - ЦДІАК України
Всі права застережені