_

 Центральний державний історичний архів України, м.Київ
(ЦДІАК України)

Тел./факс: (044) 275-30-02
E-mail: [email protected]

До уваги користувачів
НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ
електронна пошта, надіслана з доменів
@mail.ru, @mail.ua, @list.ru, @yandex.ru, @yandex.ua, @rambler.ru

Звернення громадян

Нормативна базаВиди запитів:

 • соціально-правового характеру;
 • тематичні;
 • майнові;
 • персональні.

Форми документів для запитів

 • ЗАЯВА про надання архівної довідки про народження (вступ у шлюб, смерть)
  Файл в форматі RTF (28,0 KB)

 • АНКЕТА по витребуванню документів з-за кордону (для здійснення подальшої легалізації (проставлення апостиля) в Департаменті консульської служби Міністерства закордонних справ України)
  Файл в форматі RTF (78,0 KB)

Запити соціально-правового характеру - запити фізичної або юридичної особи, пов’язані із соціальним захистом, спрямовані на забезпечення їх законних прав та інтересів, у тому числі пенсійне забезпечення та отримання пільг і компенсацій відповідно до законодавства та міжнародних зобов’язань України.

Тематичні – запити, що стосуються надання інформації з певної проблематики, теми, події, факту за визначений хронологічний період. Різновидом тематичного запиту є фактографічний запит щодо встановлення або підтвердження певного факту, події, дати.

Майнові – запити, що стосуються підтвердження майнових прав на землю та нерухоме майно.

Персональні (можуть стосуватися як самого заявника, так і інших осіб):

 • Біографічний запит стосується інформації про перебіг життя та уточнення біографічних фактів фізичної особи;
 • Генеалогічний запит має на меті надання інформації для встановлення родового та родинного зв’язку і має містити інформацію про двох або більше осіб, пов’язаних таким зв’язком.

Виконання тематичних, персональних та майнових запитів архів здійснює як платну послугу або пропонує фізичній/юридичній особі, що звернулася до архіву з таким запитом, провести самостійний пошук за документами архіву у читальному залі.

Ціни на роботи (послуги), що виконуються центральними державними архівними установами на договірних засадах (затверджено наказом Державного комітету архівів України від 06.05.2008 № 82)

У першу чергу виконуються запити колишніх в'язнів гетто та концтаборів, репресованих, осіб з інвалідністю, учасників бойових дій, ветеранів війни та праці, Героїв України, Героїв Радянського Союзу, Героїв Соціалістичної Праці, жінок, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня», учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, які мають встановлені законодавством пільги.


Головна сторінка         Про архiв         Довідковий апарат         Часті питання         Контактна інформація

Copyright © 2019 - ЦДІАК України
Всі права застережені